Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

:) :) :) :) :)

DZIEŃ LAUREATA

13.02.2015 r.

w GALERII

 

OSIĄGNIĘCIA EDUKACYJNE

PÓŁROCZE I rok szkolny 2014/2015

 

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

OSIĄGNIECIA

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA

ZASIĘG KONKURSU

KLASA I

Konkurs edukacyjny ,,Co już potrafię, co już umiem”

 

Alicja Jasnowska  Sandra Spychała

Rozalia Budka  Amelia Walczak

Witek Madaj

I m-ce

II m-ce

III m-ce

Wioletta Parus

klasowy

KLASA II

LEON

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

Dominik Kacprzak

 

15  m-ce

 

Adriana Budka

 

ogólnopolski

 

Konkurs Przyrodniczy

„Jesienne Skarby

 

Maja Jaśniewicz

Roksana Rosiak

Miłosz Marciniak

Patrycja Misiek

Oliwia Skórka

Dominik Kacprzak

udział

 

 

 

Urszula Musidlak

 

 

 

 

 

szkolny

 

 

 

Konkurs

na najładniej prowadzony zeszyt

Maja Jaśniewicz

Roksana Rosiak

Oliwia Skórka

I m-ce

II m-ce

III m-ce

Bożena Bronowska

 

klasowy

 

Konkurs

pięknego czytania

Maja Jaśniewicz

Roksana Rosiak

Miłosz Marciniak

I m-ce

II m-ce

III m-ce

Bożena Bronowska

 

klasowy

 

Konkurs

recytatorski

„Jesień”

Oliwia Skórka

Maja Jaśniewicz

Roksana Rosiak

I m-ce

II m-ce

III m-ce

Bożena Bronowska

 

klasowy

 

KLASA III

„Skarby jesieni” – konkurs przyrodniczy

 

 

 

 

Łukasz Szajrych   i Mateusz Jasnowski

Arkadiusz Gałężewski i

Kacper Rynkiewicz

Estera Bakalarska i Marcel Ćwikliński

I miejsce

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 Urszula Musidlak

 

 

 

Szkolny

„ Leon” konkurs

 matematyczny

Kacper Rynkiewicz

11 miejsce

Adriana Budka

Ogólnopolski

"Mistrz Tabliczki Mnożenia"

Kacper Rynkiewicz

I miejsce

U. Musidlak

Klasowy

 

„ Pięknie opowiadam”

 

Mateusz Jasnowski

 

I miejsce

 

U. Musidlak

 

klasowy

 

„ Znam te miasta”

 

Zuzanna Marek Dominika Jaskiewicz

I miejsce

U. Musidlak

 

Klasowy

 

KLASA IV

„Mistrz Ortografii”

Bartosz Kurzawa, Oliwia Zana, Kacper Ogrodowczyk, Maciej Turalski, Jakub Baranowski, Klaudia Spychała

udział

Anna Okońska

szkolny

„Ortografia 2014”

Jan Kosowski, Małgorzata Kurzaj, Bartosz Kurzawa, Jakub Baranowski, Kacper Ogrodowczyk

udział

Anna Okońska

ogólnopolski

„Alfik Humanistyczny”

Kacper Ogrodowczyk, Bartosz Kurzawa

udział

Anna Okońska

ogólnopolski

„Leon”- konkurs matematyczny

Małgorzata Kurzaj, Kacper Ogrodowczyk

udział

Adriana Budka

ogólnopolski

„Mistrz tabliczki mnożenia”

Jakub Baranowski, Małgorzata Kurzaj, Bartosz Kurzawa, Kacper Ogrodowczyk

udział

Adriana Budka

szkolny

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Małgorzata Kurzaj

udział

Agnieszka Biniek - Rogalska

etap szkolny

„Pingwin” – konkurs z j. angielskiego

Małgorzata Kurzaj, Filip Jasiakiewicz

udział

Agata Jasnowska

ogólnopolski

„Happy Halloween”

Maciej Turalski

udział

Agata Jasnowska

szkolny

„Know – All”

Bartosz Kurzawa, Małgorzata Kurzaj, Oliwia Zana

 

udział

Agata Jasnowska

Szkolny

KLASA V

Ogólnopolski konkurs matematyczny LEON

Martyna Kowalec

IX miejsce

laureat

Adriana Budka

ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs matematyczny LEON

Łukasz Budka

Kacper Jaśniewicz

udział

Adriana Budka

ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego PINGWIN

Karolina Bocian, Łukasz Budka, Kacper Jaśniewicz, Agata Kaźmierczak, Martyna Kowalec, Emilia Madaj, Martyna Mankiewicz, Miłosz Skórka, Bartosz Serafiński, Krzysztof Sobierajski

udział

Agata Jasnowska

ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ORTOGRAFIA 2014

Karolina Bocian

udział

Anna Okońska

ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs z języka polskiego ALFIK

Kacper Jaśniewicz, Karolina Jońska, Agata Kaźmierczak, Martyna Kowalec, Miłosz Skórka

udział

Anna Okońska

ogólnopolski

Wojewódzki konkurs matematyczny

Martyna Kowalec, Agata Kaźmierczak, Kacper Jaśniewicz

udział

Adriana Budka

Wojewódzki

Etap szkolny

"Mistrz Ortografii"

Karolina Bocian, Łuksza Budka, Karlina Jońska, Oliwia Jońska, Agata Kaźmierczak, Martyna Kowalec

udział

Anna Okońska

szkolny

"Mistrz Tabliczki Mnożenia"

klasa 5:

Sebastian Kopczyk

Martyna Kowalec

udział

I miejsce

II miejsce

Adriana Budka

szkolny

Szkolny konkurs z j. angielskiego KNOW- ALL

Agata Kaźmierczak

Karolina Bocian, Jaśniewicz Kacper, Oliwia Jońska, Martyna Kowalec

II miejsce

udział

Agata Jasnowska

Szkolny

Klasa VI

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”

 

Piotr Makówka

Agata Pyrkowska

Kacper Szajrych

Martyna Kuśmierczak

Marta Krawczyk

Magdalena Małecka

Bartosz Marek

Julia Sosińska

Dżesika Kacprzak

I miejsce

udział

Anna Okońska

Szkolny

Ogólnopolski konkurs „Ortografia 2014”

Piotr Makówka Dżesika Kacprzak

Bartosz Marek

26 miejsce

udział

Anna Okońska

Ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs „Ortografia 2014”

Piotr Makówka Dżesika Kacprzak

Bartosz Marek

26 miejsce

udział

 

Anna Okońska

Ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs „Alfik Humanistyczny”

Piotr Makówka

Martyna Kuśmierczak

Dżesika Kacprzak

Bartosz Marek

Magdalena Małecka

Kacper Lewandowski

Tobiasz Młotkiewicz

Agata Pyrkowska

9 miejsce - laureat

udział

Anna Okońska

Ogólnopolski

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

Piotr Makówka

Dżesika Kacprzak

Julia Sosińska

Magdalena Małecka

udział

 

Anna Okońska

Wojewódzki

Etap szkolny

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

Piotr Makówka

Marta Krawczyk

etap rejonowy

udział

Adriana Budka

Wojewódzki

Etap szkolny

Etap rejonowy

Wojewódzki konkurs przyrodniczy

Piotr Makówka Kacper Szajrych Julia Sosińska Dżesika Kacprzak 

udział

Agnieszka Biniek-Rogalska

Wojewódzki

Etap szkolny

 

Ogólnopolski konkurs matematyczny Leon

Piotr Makówka

Dżesika Kacprzak

Kacper Szajrych

(laureat - IX miejsce)

udział

Adriana Budka

Ogólnopolski

Szkolny konkurs matematyczny  ,,MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA"

Piotr Makówka, Dżesika Kacprzak, Marta Krawczyk, Martyna Kuśmierczak, Tobiasz Młotkiewicz, Agata Pyrkowska,

Kacper Szajrych

III miejsce

udział

 

Adriana Budka

Szkolny

Wojewódzki konkurs matematyczny

Piotr Makówka 

Marta Krawczyk,

etap rejonowy

udział

Adriana Budka

Wojewódzki

etap rejonowy

Szkolny konkurs z j. ang. „Know – All”

 Piotr Makówka

Dżesika Kacprzak

Julia Sosińska

udział

Agata Jasnowska

Szkolny

Ogólnopolski konkurs z j. ang. „ Pingwin”

 Dżesika Kacprzak

Piotr Makówka

udział

 

udział

Agata Jasnowska

Ogólnopolski

Ogólnopolski Konkurs Historyczny ,,Olimpus’’

Piotr Makówka Kacper Lewandowski Dżesika Kacprzak

udział

Elżbieta Tomczyk

Ogólnopolski

 

OSIAGNIĘCIA SPORTOWE

PÓŁROCZE I rok szkolny 2014/2015

 

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

OSIĄGNIĘCIA

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA

ZASIĘG KONKURSU

Gminny Turniej w Halową Piłkę Nożną

Jakub Baranowski,

Bartosz Kurzawa

Sebastian Kopczyk, Bartosz Serafiński, MiłoszSkórka, Krzysztof Sobierajski,

Piotr Makówka

Kacper Lewandowski

udział

Agnieszka Biniek – Rogalska

gminny

Biegi Niepodległości

Kacper Ogrodowczyk

Bartosz Kurzawa

Filip Jasiakiewicz, Łukasz Budka, Kacper Jaśniewicz, Martyna Kowalec, Agata Pyrkowska

IV miejsce

V miejsce

udział

Agnieszka Biniek - Rogalska

powiatowy

Mistrzostwa Powiatu w Warcaby Indywidualne

Piotr Makówka

Dżesika Kacprzak

Agata Pyrkowska

Kacper Jaśniewicz

I miejsce

udział

III miejsce

III miejsce

A. Biniek-Rogalska

powiatowy

Ogólnopolski Festiwal Szachowy – Turek 2014

Piotr Makówka

 

17 miejsce

 

Agnieszka Biniek- Rogalska

Ogólnopolski

Gminne Mistrzostwa w Warcaby

Piotr Makówka

Dżesika Kacprzak

 

I miejsce

IX miejsce

Agnieszka Biniek- Rogalska

Gminne

 

OSIĄGNIECIA ARTYSRTYCZO – PLASTYCZNE

PÓŁROCZE I rok szkolny 2014/2015

 

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

OSIĄGNIĘCIA

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA

ZASIĘG KONKURSU

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Na najładniejszą choinkę bożonarodzeniową

Martynka Zdunek

Zuzanna Rogalska

Nikodem Nowak

 

I miejsce

 

I miejsce

 

II miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

szkolny

Na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową

Gabriela Jaśniewicz

I miejsce

 

Agnieszka Biniek - Rogalska

szkolny

KLASA I

Konkurs  plastyczny ,,Portret Papieża”

Aurelia  Rosińska

Rozalia  Budka

Sandra  Spychała

I m-ce

 

II m – ce

 

III m-ce

Marzena Majcherek

szkolny

Konkurs plastyczny ,,Życie bez papierosa”

Sandra Spychała

udział

Bożena Bronowska

szkolny

Konkurs plastyczny ,,Bombka  Bożonarodzeniowa

Sandra Spychała

Alicja Jasnowska

Aurelia Rosińska

I m-ce

 

II m-ce

 

III m-ce

Marzena Majcherek

szkolny

Konkurs plastyczny ,,Choinka  Bożonarodzeniowa

Sandra Spychała

 I m-ce

Agnieszka Biniek – Rogalska

szkolny

Konkurs plastyczny ,,Kartka Bożonarodzeniowa

Sandra  Spychała

I m-ce

 

Agnieszka Biniek – Rogalska

szkolny

Konkurs plastyczny  ,,Pan Wsza znika, czyli problem z głowy”

Cała klasa – praca zbiorowa

 

udział

Wioletta Parus

Ogólnopol-ski

KLASA II

Konkurs Plastyczny „Prawa Dziecka Oczami Dzieci”

Maja Jaśniewicz

Roksana Rosiak

 

udział

Bożena Bronowska

Ogólnopolski

„ŻYCIE BEZ PAPIEROSA”

Maja Jaśniewicz

Roksana Rosiak

Oliwia Skórka

Patrycja Misiek

udział

 

 

Bożena Bronowska

Szkolny

„HAPPY HALLOWEEN”

 

Oliwia Skórka

Roksana Rosiak

Maja Jaśniewicz

udział

 

 

Agata Jasnowska

 

szkolny

KLASA III

„Życie bez papierosa”  -  plakat

 

Klasa  III

wyróżnienie

 

Bożena Bronowska

 

 

„Choinka bożonarodzeniowa”- konkurs plastyczny

 

Marek

Zuzanna

 

I miejsce w kategorii klas I-III

 

A.Biniek- Rogalska

 

 

„ Portret Jana Pawła II” – konkurs plastyczny

 

Zuzanna Marek

 

udział

 

Marzena Majcherek

 

KLASA IV

„Mój instrument perkusyjny”

Filip Jasiakiewicz

 

I miejsce

 

Adriana Budka

szkolny

„Środowisko – nasze wspólne dobro”- plastyczny

Jan Kosowski, Jakub Baranowski, Norbert Kocański

udział

Agnieszka Biniek - Rogalska

szkolny

„Choinka bożonarodzeniowa”plastyczny

Jakub Baranowski

Filip Jasiakiewicz

Małgorzata Kurzaj

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

szkolny

„Kartka bożonarodzeniowa”

Oliwia Zana

II miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

Szkolny

 

KLASA V

„Mój instrument perkusyjny”. Konkurs muzyczny.

Martyna Kowalec

Kacper Jaśniewicz

 

II miejsce

 

III miejsce

 

Adriana Budka

szkolny

Prawa dziecka - oczami dzieci. Konkurs plastyczny.

Kacper Jaśniewicz

udział

Agnieszka Biniek- Rogalska

ogólnopol-ski

"Środowisko - nasze wspólne dobro". Konkurs plastyczny.

Martyna Mankiewicz

udział

Agnieszka Biniek- Rogalska

ogólnopol-ski

KLASA VI

„Kartka bożonarodzeniowa”

Julia Sosińska

I miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

Szkolny

 

„Choinka bożonarodzeniowa”plastyczny

Bartosz Marek

Dżesika Kacprzak

I miejsce

II miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

Szkolny

 

"Środowisko - nasze wspólne dobro"

Piotr Makówka

Julia Sosińska

Agata Pyrkowska

Kacper Lewandowski

Kacper Szajrych

Magdalena Małecka

Marta Krawczyk

Dżesika Kacprzak

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

wojewódzki

Konkurs plastyczny "Zapobiegajmy pożarom"

Piotr Makówka

Dżesika Kacprzak

Julia Sosińska

 

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

Agnieszka Biniek - Rogalska

ogólnopol-ski


:) :) :) :) :)


              

                                                                                                                                            

                     

 

  

                   

 

                                                         


Dzień Kształtowania Charakteru

 

"Był sobie pewnego razu chłopiec o złym charakterze. Jego ojciec dał mu woreczek gwoździ i powiedział, że za każdym razem, kiedy straci cierpliwość i pokłóci się z kimś, ma wbić jeden gwóźdź w płot okalający ogród. Pierwszego dnia chłopiec wbił w płot aż 37 gwoździ. Jednak z dnia na dzień liczba wbijanych gwoździ malała...

 

Kartka z kalendarza 02-03-2015
czytaj więcej